PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 5

DLA SENIOREK ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO

W miniony piątek, 6 marca w restauracji REGASSA świętowały Dzień Kobiet seniorki ZNP. Prezes ZNP mgr Ewa Malec oraz przewodnicząca sekcji emerytów mgr Barbara Kluba zadbały o niezapomniany charakter spotkania. Uroczystość młodym duchem nauczycielkom, umilił występ artystyczny dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5. Z serca płynące życzenia wyrażone zostały w formie wierszy, piosenek i tańców. Dla podkreślenia szacunku dla pań, dzieci pod kierunkiem nauczycielek, własnoręcznie przygotowały upominki. Umiejętności przedszkolaków zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem. Dyrektor przedszkola Barbara Pronobis i grono pedagogiczne czuły się zaszczycone, iż tą chwilą mogły przywrócić miłe wspomnienia. Wesoła atmosfera i uśmiech na twarzach, przekonywał do pamiętania o zasłużonych nauczycielach dla ostrowieckiej oświaty.