JASEŁKA 2018

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5 z grupy „Krasnali” i „Pszczółek” w niedzielę 14.01.2018 roku w Kościele p.w. Serca Jezusowego przeniosły nas jeszcze raz do tej pięknej chwili narodzenia Pana Jezusa. Zaprezentowały przedstawienie jasełkowe lokalnej społeczności. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek mali aktorzy, we wspaniałych strojach, prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne, tym bardziej że nigdy wcześniej nie występowali przed tak dużą publicznością. Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie, występ przedszkolaków został serdecznie przyjęty przez mieszkańców, którzy nagrodzili małych aktorów brawami. Na zakończenie ks. Józef Grochala, proboszcz Parafii, podziękował przedszkolakom za przepiękny występ.
Tekst oraz oprawę muzyczną przygotowały panie nauczycielki: Anna Skiba, Milena Makuch i Paulina Małkiewicz.