Pasowanie na Przedszkolaka

W grupie „Misiów” dzieci 3- letnich  odbyła się uroczystość  „Pasowania na Przedszkolaka”.

Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.
Do tego święta dzieci bardzo ochoczo się przygotowywały, zaprosiły również na nie swoich najbliższych.
W dniu pasowania –  zaprezentowały  swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu: śpiewały piosenkę grupową „Misie”, tańczyły, recytowały wiersze, zmagały się z różnymi zadaniami, które przygotowały  nauczycielki Anna Skiba oraz Agnieszka Pałka.
Podczas spotkania, dzieci zostały uroczyście zaprzysiężone przez panią dyrektor Barbarę Pronobis  i włączone do społeczności przedszkolaków.
 Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.