Pasowanie na przedszkolaka 2017r.

W dniu 22.11.2017r. w grupie „Misiów” dzieci 3- 4 letnich odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Do tego święta dzieci bardzo ochoczo się przygotowywały, zaprosiły również na nie swoich najbliższych. Zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, których uczyły się pod opieką nauczycielek: mgr Agnieszki Pałki – Szymonik i mgr Joanny Walczyk.
Podczas spotkania, dzieci zostały uroczyście zaprzysiężone przez panią dyrektor Jolantę Jeruzal i włączone do społeczności przedszkolaków. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.