ZAJĘCIA DODATKOWE - Grupa V "KRASNALE"

Mały podróżnik
To ciekawa propozycja zajęć dodatkowych dla dzieci 5-6 letnich w grupie „Krasnali”. Zajęcia odbywają się co drugi piątek dwa razy w miesiącu w godzinach 13.00 – 13.30 Prowadzone przez panią Milenę Makuch i Annę Skibę W ciągu całego roku podróżować będziemy po krajach „Unii Europejskiej”, poznawać położenie kraju na mapie, flagę, najsłynniejsze zabytki, kulturę, zabawy typowe dla danego kraju, piosenki oraz wybrane tańce. Poznamy wiele ciekawych słów i zwrotów w danym języku. Na zajęciach podróżniczych wykorzystywana jest nowoczesna technologia -interaktywna tablica oraz Google Earth dzięki której dzieci przenoszą się do wybranego kraju mogą „przejść się” ulicami danego miasta.

W miesiącu październiku dzieci poznają WŁOCHY. Ciekawym elementem tych zajęć był eksperyment ”Wybuch wulkanu ”. Wspaniały wybuch lawy w sam raz na pierwszy eksperyment

VIDEO - ZAJĘCIA DODATKOWE

W grupie V "Krasnale" podczas zajęć dodatkowych „Mali Podróżnicy”, dzieci miały okazję przenieść się do Włoch poznać m.n. zabytki, kulturę, podstawowe słownictwo. Najwięcej emocji wzbudził wybuch wulkanu.

Gościnnie w doświadczeniu uczestniczyły dzieci z grupy IV "Pszczółki".