GRA MIEJSKA

„Wspólne wędrowanie i poznawanie Ostrowca Świętokrzyskiego w setną rocznicę odzyskania niepodległości”, pod takim hasłem 5 października dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w grze miejskiej, której ideą było poznanie zabytków w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gra rozpoczęła się spotkaniem grup 11 przedszkoli pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego, gdzie zostały złożone kwiaty i zapalone zniczy. Następnie dzieci przeszły alejkami parku do kina Etiuda, gdzie obejrzały krótki film o symbolach narodowych. Następnie rozpoczęła się wędrówka grup przedszkolnych pod opieką przewodników wyznaczonymi trasami zgodnie ze wskazówkami i mapą. Zadaniem grup było odnalezienie obiektów zaznaczonych na mapie i zdobycie odpowiednich pieczątek. Ostatnim punktem gry było spotkanie w ogrodzie Przed-szkola nr 7, gdzie na milusińskich czekał poczęstunek, a po nim każda z grup przedszkolnych zasadziła drzewo.

Kodowanie i programowanie

Zabawy z kodowaniem ...więcej