DZIECIAKI Z PP 5 - JUŻ PRAWDZIWE PRZEDSZKOLAKI

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Przedszkolu Publicznym Nr 5 przy ulicy Jasnej 4 odbyła się w dniu 30.10.2018 r. Mali artyści z grupy I „Misie” zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce i wierszyki, których uczyli się pod opieką pań: Agnieszki Pałka - Szymonik i Pauliny Małkiewicz. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie i „akt pasowania na przedszkolaka” zaczarowanym ołówkiem, którego dokonała Pani Dyrektor Jolanta Jeruzal. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz misia-maskotkę. Maluchy spisały się na medal. Na zakończenie uroczystości czekała na nich niespodzianka - słodki poczęstunek. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Kodowanie i programowanie

Zabawy z kodowaniem ...więcej