Uroczyste ślubowanie „Misiów”

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość dla dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim, które we wrześniu po raz pierwszy zawitały do naszej placówki.

Odbyło się ono w dniu 25 listopada. Mali artyści z grupy I „Misie” zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce, wierszyki i zabawy ruchowe których uczyli się pod opieką pań: Anny Skiby i Agnieszki Pałka – Szymonik. Dzieci ubrane były w piękne stroje swoich imienników – Misiów. Po części artystycznej przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie i „akt pasowania na przedszkolaka” zaczarowanym ołówkiem, którego dokonała Pani Dyrektor Jolanta Jeruzal. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz biret na głowę. Mali artyści spisali się na medal. Na zakończenie uroczystości odbył się pokaz kolorowych baniek mydlanych.

Odsłon: 1,603 

Skip to content