21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków.
To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła, mimo styczniowego mrozu.
Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji.
To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne
 i opowiadają o swoich przodkach.  Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze  przedszkolaki  poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także  dziękowały i doceniały swoje babciei dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Dla dziadków wiersz wyrecytowany przez wnuczka i zaśpiewana piosenka jest najbardziej wartościowym prezentem.
Do tego wręczyły własnoręcznie wykonane laurki.
Życzymy  wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości,
zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!

Odsłon: 7,819 

Leave a comment

Skip to content