Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić,a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Ja jestem niedźwiadek”, „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, degustowały różne rodzaje miodu i wykonywały prace plastyczne. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu
i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły opowiedzieć o swoich misiach koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Odsłon: 15,993 

Leave a comment

Skip to content