Jasełka w PP5

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi
i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośliz niecierpliwością oczekują ich nadejścia.

                    Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę dało się odczuć również w naszym przedszkolu. Kolejny raz
w przedświątecznym tygodniu starsze grupy wiekowe Motylki i Pszczółki sprawiły radość swoim bliskim przedstawieniem jasełkowym. Co roku „Jasełka” mają inną, niepowtarzalną oprawę artystyczną. Przedszkolaki ku radości swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiały historię narodzin Dzieciątka Jezus uświetnioną nowoczesnymi kolędami i pastorałkami. Przepiękna, nowa scenografia przedstawiająca aniołka, nadała tym wyjątkowym spotkaniom uroczysty i nastrojowy klimat. Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Bożego Narodzenia. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty, które na koniec nagrodzone zostały gromkimi brawami.

 

 

 

Odsłon: 27,781 

Leave a comment

Skip to content