W świątecznym nastroju

         Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dzieci z naszego przedszkola pod kierunkiem wychowawczyń, tradycyjnie  jak co roku wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona publiczność przed ekranem po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc.
Wszystkim, którzy przeczytają sprawozdanie z Jasełek, życzymy otwartości na innych, zwykłego uśmiechu
i gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, powodującego przemianę w innych i w nas samych … ,,bo zawsze wtedy jest Boże Narodzenie!”

Odsłon: 15,065 

Leave a comment

Skip to content