“Wesołe Kredki” wygrywają!

Drodzy Państwo, niezmiernie miło nam przekazać, że w Konkursie na ” Najpiękniejszą Wielkanocną Palmę” organizowanym przez MCK w Ostrowcu Św. pierwsze miejsce w kategorii – Palma Rodzinna zdobyła nasza przedszkolna rodzina z PP nr 5 ” Wesołe Kredki”. Nagrodą dla 26 dzieciaczków z naszego wspaniałego przedszkola są Vouchery do Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności – Sowa. Dziękujemy Jurorom za wspaniałą nagrodę.

Otrzymujemy nagrodę z rąk Dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Przedstawicielki naszego przedszkola- od lewej- pani Agnieszka Pałka Szymonik, Pani Aneta Cichocka, pani Dyrektor Jolanta Jeruzal .oraz pani Ania Skiba

Niespodziewana nagroda dodała nam promienne uśmiechy.
I nasza wspaniała nagroda.

Odsłon: 3,501 

Leave a comment

Skip to content